• Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
  • Łódź
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0164
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie i koordynacja zatwierdzenia ofert- zarządzanie przychodzącymi zamówieniami- współpraca z menedżerami kont, kierownikami projektów, menedżerami produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

- wykształcenie minimum średnie- staż pracy: min. 3 miesiączne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą kontrahentów w międzynarodowej firmie- doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi